ValeTuDoPromotion

Podczas gali WCL5″ Let’s Awake Alan” w kategorii do 93kg zmierzą się reprezentant Akademii Walki Damian Laszuk i Dawid Jacek Haras.

 

Damian Laszuk wraca do oktagonu specjalnie dla Alanka. Zawodnik ten podczas ostataniej walki z Marcinem Wnukiem Lipińskim doznał złamania obydwóch rąk i cały czas jest poddawany rehabilitacji, jednakże jak napisał na Facebooku wyjdzie do walki dla 7-letniego Alanka:
„Pół roku temu złamałem obie ręce w trakcie walki. Jestem kilka miesięcy po dwóch operacjach, ale dla Alana będę walczył na kolejnej gali WLC.
W trakcie gali będzie też organizowana zbiórka pieniędzy na pomoc małemu wojownikowi.
Zapraszam wszystkich z okolic Łodzi do udziału w wydarzeniu, oraz apeluję do zawodników, o przekazanie swojego wynagrodzenia na pomoc naszemu małemu braciszkowi na drodze walki, bo ta, jaką teraz toczy, jest większa od wszystkiego z czym my kiedykolwiek mogliśmy się zmierzyć.”

Przeciwnik Laszuka, krakowianin Dawid Haras, który po ostatnim pojedynku na WLC4 postanowił przejść na emeryturę, zgodził się za namową organizatorów wrócić do klatki również po to, aby wspomóc Alanka. W e-mailu wysłanym do organizatorów bardzo emocjonalnie podszedł do kwestii zdrowia dziecka:
„Razem obudźmy Alana, każdy z nas ma w sobie wojownika, wiesz co go budzi??? GŁÓD nieporównywalny z żadnym innym, tak silny, że nic nie jest wstanie go pokonać. GŁÓD ZYCIA, który pomoże mu się obudzić. Nic cie nie powstrzyma, gdy przypomnisz sobie, że taka jest nasza natura, wewnętrzna siła, która może przenosić góry. Jestem przekonany, że Alan jest silny i walczy, Ma 7 lat i da rade z nasza pomocą. Obudźmy razem tego wojownika”

Categories: Bez kategorii 1 likes

Leave a Reply