ValeTuDoPromotion

24 listopada w Wiśniowej Górze w hali GOSIR przy ul. Tuszyńskiej 113 odbyły się otwarte Mistrzostwa Polski Kyokushin 2019 (Kyokushin Polish Championship 2019).

Mistrzostwa Polski odbyły się pod patronatem wójta Gminy Andrespol Pana Dariusza Kubusa.
W turnieju wystartowało łącznie 150 zawodników z Polski i Ukrainy reprezentujących kluby: Dojo Kokoro Andrespol, Gladiator Warszawa, Czarny Orzeł Lipno, Klub Karate Niepoględzie/Dębnica Kaszubska, Akademia Sztuk Walki Jacka Szymańskiego Suchożebry, Neko Łodź, Legion Łódź, Galvarino Łódź, Human Rzgów, Grzegorz Chałubiński Team.

Zawodnicy walczyli w formule Grappling ( Ju-Jitsu), Kumite i K-1. Zawody zaszczycił swoją obecnością Kancho Maciej Misiak – prezydent International Budokai Union Kyodokyokushin.
Sędzią głównym zawodów był Sensei Kamil Bazelak. Sędzią maty był Kancho Maciej Misiak, Sempai Izabella Idźkowska i Krystian Ogonowski.
Sędziami punktowymi byli:
Sempai Grzegorz Wiśnik, Sempai Izabella Idźkowska, Artur Kędzierski, Krystian Ogonowski, Dominik Dankowski.
Sponsorem odżywek białkowych dla sportowców była firma Mlekovita.

Zawodnicy walczyli w 28 kategoriach obejmujących trzy formuły walki. W tym roku nie była organizowana formuła amatorskiego MMA.
W formule Grappling (Ju-Jitsu) wygrali: Michał Alama, Oskar Krause, Matylda Ryś, Alicja Krzeszewska, Jakub Wojtal, Kinga Kwiatkowska i Kacper Dominiak.
W formule Kumite Kyokushin triumfowali: Alan Kostrzewa, Antoni Karasiewicz, Jan Biały, Zuzanna Staniewicz, Maciej Byszewski, Nina Andruszkiewicz, Dominik Gorzała, Klaudia Bartoszek, Karolina Zdzieborska, Michał Rabenda, Aleksandra Zastawna, Bartłomiej Kłysz, Łukasz Kaśniewski, Eugeniusz Probyiholova, Piotr Pasiewicz.
W formule K-1 zwyciężyli: Bartłomiej Kłysz, Jakub Bielnicki, Jan Skrobek, Jan Bliski, Natalia Jagieła.

Wyniki szczegółowe:

GRAPPLING:

1 Kategoria
1.Michal Alama
2.Bartłomiej Nesteruk
3.Wojciech Górecki
3.Karol Poźniak
3.Antoni Karasiewicz
4.Alan Kostrzewa
4.Patryk Grudziński
5.Michał Donośny
6. Adam Jasiński

2 Kategoria
1.Oskar Krause
2.Adrian Włodarczyk
3.Jan Biały
3.Kajetan Bińczak
4.Krystian Sadura

3 Kategoria
1.Matylda Ryś
2. Zuzanna Staniewicz
3. Hanna Durzalska

4 Kategoria
1.Alicja Krzeszewska
2.Filip Michalski
3.Szymon Piera
3.Bartosz Chodak
4.Maksymilian Frydrych
4.Maksym Kotwas
5. Jacek Gawolski
5. Maciej Zabirski

5 Kategoria
1.Jakub Wojtal
2.Maciej Szymborski
3.Jan Kotwicki
3. Dominik Jute

6 Kategoria
1.Kinga Kwiatkowska
2.Karol Krzeszewski
3.Sebastian Kwiatkowski

7Kategoria
1.Kacper Dominiak
2.Oskar Korytkowski
2.Bartosz Zwiernik
…………………………………………
KUMITE
1 Kategoria
1.Alan Kostrzewa
2.Vanessa Gruszczyńska
2.Laura Iwańska
2.Wojciech Górecki
3. Bartłomiej Nesteruk
4. Kacper Mironiuk

2 Kategoria
1.Antoni Karasiewicz
2.Dawid Majcherski
3.Karol Poźniak
4.Patryk Grudziński
5. Filip Rogalski

3 Kategoria
1.Jan Biały
2.Adrian Włodarczyk
2.Kajetan Bińczak
2.Oskar Krause
3.Krystian Sadura
4 Kategoria
1.Zuzanna Staniewicz
2.Matylda Ryś

5 Kategoria
1.Byszewski Maciej
2.Jakub Górnik
3.Igor Matczak Vel Maciejewski

6 Kategoria
1.Maciej Jabłoński
2.Artur Łaganowski
2.Bartosz Chodak
3.Maksymilian Frydrych
4.Adam Bizacki
5. Maciej Gliński

7 Kategoria
1.Nina Andruszkiewicz
2.Olejniczak Michalina
3.Sosin Oliwia
3. Głowacka Hanna
4.Martyna Jaworska
5. Klaudia Kapitańczyk

8 Kategoria
1.Gorzała Dominik
2.Andrei Cracaniuc

9 Kategoria
1.Bartoszek Klaudia
2.Kołodziejak Weronika
3. Julia Jaworska
4.Natalia Glik

10 Kategoria J
1.Zdzieborska Karolina
2. Natalia Jagieła

11 Kategoria
1.Rabenda Michał
2.Paweł Lipiński
2.Krystian Bezat
2.Kacper Dominiak
2.Hubert Kasprzak
3.Maksym Kotwas
4. Jacek Doliński

12 Kategoria
1.Aleksandra Zastawna
2. Szymańska Zuzanna

13 Kategoria Juniorzy
1.Bartłomiej Kłysz
2.Oskar Petlakowski
2.Kamil Andruszkiewicz
3. Daniel Zdzieborski
4. Dominik Lewiński

14 Kategoria Seniorzy
1.Łukasz Kaśniewski
2.Bartosz Petlakowski

15 Kategoria Seniorzy
1.Eugeniusz Probyiholova
2.Jakub Bielnicki

16 Kategoria Weterani –
1.Piotr Pasiewicz
2.Karol Goliński
3.Grzegorz Chałubiński
…………………………………………
FORMUŁA K-1
17 Kategoria
1.Bartłomiej Kłysz
2.Mikołaj Zujewski
2.Oskar Petlakowski
2.Igor Krupa
3.Kacper Zając
4.Paweł Drakoniewicz
5. Wiktor Zubijewicz
5.Adam Warecki

18Kategoria
1.Jan Skrobek
2.Maciej Cieplak

19 Kategoria
1.Jan Bliski
2.Maciej Garuży
3.Wiktor Sosnowskij

20 Kategoria Seniorzy
1.Jakub Bielnicki
2.Bartosz Petlakowski

21 Kategoria
1.Natalia Jagieła
2.Oliwia Pawlak
3.Katarzyna Dubel

Categories: Bez kategorii 0 like

Leave a Reply