10 stycznia w Dojo Kokoro odbyło się seminarium z prezydentem IBU Kancho Maciejem Misiakiem, którego celem było przygotowanie zawodników do Mistrzostw Świata KyodoKyokushin, zaplanowanych na kwiecień br. w Korzennej. Trening koncentrował się na praktycznych aspektach walki w kumite, w tym na pracy nad dystansem, timingiem i skutecznością technik w realnych sytuacjach walki. W trakcie seminarium przeprowadzono także ceremonię wręczenia czarnych pasów. Stopnie mistrzowskie otrzymali: Shihan Kamil Bazelak – 5 […]
