ValeTuDoPromotion

09.11.2019 (sobota) odbędzie się Międzynarodowy Turniej Karate Kyodokyokushin POLISH CUP 2019 w Siedlcach w hali OSiR przy ulicy Popiełuszki.

Startuje w nim 15 krajów, w tym Kazachstan, Ukraina i inne. Walki toczone będą jednocześnie na dwóch matach i ringu (dla dorosłych), tylko na zasadach Kumite. Wszystkich chętnych proszę o jak najszybsze zgłoszenia. Zachęcam do licznego udziału. To ważna impreza na której zahartujemy się do powazniejszych turniejów. Z naszego klubu startować mogą wszyscy poza sekcją początkującą.
Druk zgłoszeniowy jest w załączniku maila, jaki do Państwa wysłałem.
Do Siedlec mamy ok 220km z Andrespola. Możemy pojechać autokarem, albo każdy na własną rękę. Koszt w przypadku jazdy autokarem wyniesie wtedy ok 60-90 zł od osoby, w zależności od liczby jadących osób. Im więcej ludzi, tym taniej płacimy od osoby. Wydaje mi się, że większą frajdą dla dzieci jest jazda autokarem. Grupa (rodzice, dzieci) moga się wtedy bardziej zintegrować 😉

Uczestnictwo:
W Turnieju mogą brać udział zawodnicy i zawodniczki spełniający następujące wymagania:
-aktualna legitymacja szkolna,
-ważne badania lekarskie,
– pisemne pozwolenie rodziców na udział w turnieju,
-wypełniony formularz zgłoszeniowy
-posiadający białe kimono i wymagane ochraniacze
– ubezpieczenie NNW
-Opłata za udział wynosi 60 zł lub 15€ za każdego zawodnika (opłata zawiera między innymi prowiant dla każdego zawodnika )

Categories: KyodoKyokushin 0 like

Leave a Reply