ValeTuDoPromotion

Natalię Walewską i Mateusza Bazelaka połączyła ich wspólna pasja, jaką jest karate.
Natalia Walewska studiuje zarządzanie na Uniwersytecie Łódzkim, a na co dzień wykonuje pracę grafika komputerowego. Od siedmiu lat trenuje karate, najpierw Furo, a potem Kyokushin. W Mistrzostwach Europy Furo Karate w 2016 roku zajęła drugie miejsce w formule kumite, a w Grand Prix Polski Kyokushin w 2017 roku uplasowała się na pierwszym miejscu.
Mateusz Bazelak trenuje od 3 roku życia. Zaczynał od Capoeiry u monitora Cigano, a potem Kyokushin u Roberta Musierowicza, Furo pod okiem swojego ojca profesjonalnego zawodnika MMA Kamila Bazelaka, a potem powrót do Kyokushin. W 2017 roku zdał egzamin na czarny mistrzowski pas 1 Dan. Egzaminował go shihan Artur Więzowski (6 Dan) z Zambrowa.
12 grudnia 2015 roku Mateusz Bazelak został międzynarodowym Mistrzem Polski w Furo Karate w Lesznie, gdzie w finale zdeklasował Damiana Jóźwiaka. W 2016 roku Mateusz Bazelak zajął drugie miejsce w Mistrzostwach Europy Furo Karate w Wiśniowej Górze, a w 2017 roku roku pierwsze miejsce na Grand Prix Polski Kyokushin.
24 września 2017 roku Mateusz Bazelak wywalczył w Hadze wicemistrzostwo Europy w formule K-1.
Na co dzień Mateusz studiuje zarządzanie na Uniwersytecie Łódzkim i prowadzi zajęcia karate z dziećmi i młodzieżą.

Categories: KyodoKyokushin 0 like

Leave a Reply