ValeTuDoPromotion

29 października odbył się Puchar Polski Kyokushin IBK w Wysokiem Mazowieckiem. Organizatorem turnieju było PF IBK. Na start stawiło się 220 zawodników z całej Polski. Zawodnicy rywalizowali z grapplingu, kumite i kata. Reprezentanci Kyokushin Karate Andrespol po zaciętych walkach zdobyli 5 złotych medali, 4 srebrne i 8 brązowych medali.
W kategorii grappling seniorów zachwycił Przemysław Lenartowicz, który w jednej z walk poddał przedstawiciela Akademia Gorilla z Ostrowi Mazowieckiej efektowną kimurą. W walce finałowej uległ z kolei innemu reprezentantowi AG i w rezultacie uplasował się na drugim miejscu. Dobrze zaprezentował się też Przemysław Kubiak, który zajął 3 miejsce na podium w wyższej kategorii wagowej. W kategorii OPEN w grapplingu na pierwszym miejscu znalazł się sensei Radosław Kostrubiec, reprezentant naszego parterskiego klubu Tytan Zamość, który stoczył ciężką walkę z przedstawicielem Akademia Gorilla. Drugie miejsce w kategorii do 75kg należało do Pawła Kiecany, który reprezentował klub Tytan Zamość. Na drugim miejscu w wyższej kategorii wagowej znalazł się również jego klubowy kolega Marian Strus.
Kumite seniorów w kategorii +80kg wygrał Przemysław Lenartowicz. Na drugim miejscu znalazł sie Oskar Matkowski, a na trzecim po świetnej walce reprezentant Tytana Zamość Borys Siłalkowski . Organizatorzy przygotowali superfight pomiędzy medalistą mistrzostw Kyokushin i zwycięzcą swojej kategorii Jackiem Misiewiczem, a Przemysławem Lenartowiczem. Zacięty pojedynek, w którym obydwaj zawodnicy prowadzili bezpardonowe wymiany kopnięć i uderzeń wygrał decyzją sędziowską reprezentant Kyokushin Andrespol Przemysław Lenartowicz.

Wyniki Pucharu Polski Kyokushin dla klubu Dojo Kokoro Andrespol.

W kategorii kumite seniorów przedstawiciele Kyokushin Andrespol zajęli następujące miejsca:
1. Przemysław Lenartowicz 1 miejsce
2. Przemysław Lenartowicz – superfight – 1 miejsce

W kategorii grappling seniorów przedstawiciele Kyokushin Andrespol zajęli następujące miejsca:
1.Przemysław Lenartowicz – 2 miejsce
2. Przemysław Kubiak – 3 miejsce

W kategorii grappling juniorów przedstawiciele Kyokushin Andrespol zajęli następujące miejsca: