ValeTuDoPromotion

9 listopada po Międzynarodowym Turnieju KyodoKyokushin w Siedlcach, odbyła się Gala Fight Night K-1 Rules zorganizowana przez Akademię Sztuk Walki. Podczas gali rozegranych zostało dziesięć pojedynków z udziałem zawodników z kraju i z zagranicy w formule K-1, MMA i karate kyokushin knock down. Walki sędziowali sędziowie z Danii Peter Kohlruß i z Austrii Tony Willingshøj Nielsen.

W pierwszej walce wieczoru w formule MMA Kłysz Bartłomiej pokonał Ogonowskiego Krystiana (Andrespol). Kolejna walka to wygrana Arkadiusza Grzyba w pojedynku z Rafałem Nowakowskim. Następnie pojedynki w formule K-1: trzecia walka to wygrana Kamila Andruszkiewicza zawodnika Gladiatora W-wa, który pokonał na punkty Bartosza Stańczyka po dwóch rundach.
Prawdziwą gratką dla fanów mieszanych sztuk walki tegorocznej gali był pojedynek Kamila Bazelaka i Piotra Nagórskiego w formule MMA. Ta walka zakończyła się zgodnie z przewidywaniami poddaniem po pierwszej rundzie. W
Wielu emocji dostarczyła walka Krysiaka Kacpra i Stańczyka Michała. W pięknym stylu, po dwóch rundach zaciętej rywalizacji Albert Jesiołkiewicz pokonał reprezentanta Francji Daikja Yanisa. Wysoką formę zaprezentował zawodnik z Sulejówka Dariusz Dziuban, który pokonał Dawida Grabowskiego. Następnie Janek Malik z Rawy Mazowieckiej zwyciężył jednogłośnie z Damianem Kowalewskim z Mrągowa. Kibiców najbardziej rozgrzał pojedynek reprezentanta Białorusi Dzymitry Horbacha z Jakubem Klasztornym z Rawy Mazowieckiej. Po pięknej walce zwyciężył zawodnik z Białorusi i zdobył pas Międzynarodowego Mistrza Polski WAK-1F.
Podczas walki wieczoru o pas Mistrza Świata Organizacji Kyodokyokushin kibice zobaczyli starcie Macieja Maciej Sikoński z reprezentantem Grecji Stavrosem Soantzogolu. Po dwóch rundach walki, na punkty zwyciężył Polak. Pas Mistrza Świata organizacji Kyodokyokushin został w Polsce, a zwycięzcy wręczył go Pan Andrzej Sitnik Prezydent Miasta Siedlce.

Categories: Bez kategorii 0 like

Leave a Reply