ValeTuDoPromotion

24 czerwca 2017 roku w Wiśniowej Górze odbędzie się gala WLC – Warriors of Life Championship.

Od godziny 10:00 – 15:00 odbędzie się Grand Prix Polski w karate, w czterech formułach: grappling, kumite, K-1 i full contact (MMA).
O godzinie 20:00 rozpocznie się wieczorna gala zawodowa w formule K-1 i MMA podczas, której odbędzie się swoista konfrontacja sztuk walki. W formułach zawodowych i półzawodowych wystąpią reprezentanci karate, judo, zapasów, kickboxingu i MMA.
W walce wieczoru zobaczymy pojedynek mistrzowski o pas UFR pomiędzy utalentowaną kickboxerką, podopieczną Piotra Bąkowskiego – Dominiką Rembelską, a utytułowaną zawodniczką karate Kyokushin, wielokrotną wicemistrzynią i mistrzynią Polski, mistrzynią Europy w karate Małgorzatą Ubowską.
W oktagonie na gali WLC pojawi się również doświadczony, kroczący od zwycięstwa do zwycięstwa Wojciech Buliński(10-2). W swojej piętnastej zawodowej walce w formule MMA zaprezentuje się 42- letni weteran Kamil Bazelak. Zaplanowane są również pojedynki Mateusza Gatka( 2-1), Marcina Pawłowskiego (3-1) i byłego amatorskiego mistrza świata, posiadacza czarnego pasa w karate Shotokan MMA Adriana Bobera, który zadebiutuje w swojej pierwszej zawodowej walce.

Categories: KyodoKyokushin 0 like

Leave a Reply