ValeTuDoPromotion

2 października 2016 w Rzgowie na hali sportowej GOSTiR  odbyła się trzecia edycja gali Samurai League 3.

wojciech-akodo-bulinski-2

W walce wieczoru Wojciech „Akodo” Buliński szybko sprowadził Tomasza Koperskiego do parteru, gdzie poddał go kluczem na rękę.
W kolejnym pojedynku zawodnik ze Śląska Maciej Kozyra przez całą pierwszą rundę sprowadzał Piotra Nowaka do parteru. Finał tej batalii zakończył się w drugiej rundzie, gdy Kozyra zdobył dosiadł i zasypał Piotra Nowaka ground and pound. Sędzia szybko przerwał walkę.
W trzecim pojedynku obserwowaliśmy pojedynek stójkowy pomiedzy doświadczonym Mateuszem Gniewkiem a Marcinem Chaberskim. Przez całe dwie rundy Gniewek punktował swojego rywala, okopując mu nogi silnymi low-kickami. Po dwóch rundach jednogłośnie na punkty zwyciężył Mateusz Gniewek.
Czwarty pojedynek pomiędzyz dwoma debiutantami w formule MMA również przebiegał w stójce. Damian Laskowski pokonał Jacka Dempę przez kopnięcie kolanem na głowę w drugiej rundzie.
Do jednej z najbardziej emocjonujących walk na całej gali doszło w formule K-1 pomiędzy wicemistrzynią Polski w karate Kyokushin Małgorzatą Ubowską, a jej przeciwniczką wywodzącą się z tego samego stylu Katarzyną Stefańską.  Małgorzacie Ubowskiej udało się zwyciężyć dopiero w trzeciej rundzie tego pojedynku po kombinacji prawy prosty i lewy sierpowy na głowę i kopnięcu mawahi-geri (high-kick) w skroń po którym Katarzyna Stefańska upadła na matę. Zawodniczka wprawdzie podniosła się po doliczeniu do pięciu, ale sędzia zdecydował się przerwać walkę.

 

Official fightcard Pro:

Wojciech Buliński vs – Tomasz Koperski – zwycięstwo submission (keylock) w pierwszej rundzie 2:15
Maciek Kozyra vs Piotr Nowak – zwycięstwo przez TKO (Punches) w 2 rundzie 2:12
Mateusz Gniewek vs Marcin Chaberski – jednogłośna decyzja (2 rundy x 5 minut)
Damian Laskowski vs Jacek Dempa – zwycięstwo przez TKO (kolano) w drugiej rundzie 1:26

Kickboxing bout(K-1)
Małgorzata vs Ubowska vs Katarzyna Stefańska – zwycięstwo przez TKO ( high-kick) w trzeciej rundzie 2:32

Kolejne zmagania zawodowców zobaczymy 29.10 podczas ME/FK na gali Samurai League 4. 

Categories: KyodoKyokushin 0 like

Leave a Reply