ValeTuDoPromotion

21 kwietnia w Koluszkach przy ulicy Ludowej 2 odbyła się gala WLC4 „Pride Time”. Pojedynki toczyły się w formułach MMA i K-1. Impreza była objęta patronatem burmistrza Koluszek Waldemara Chałata. Walki sędziował Grzegorz Szczepanik.
W kategorii do 77kg w formule K-1 zmierzyli się Łukasz Pietrasik i Bartosz Guz. Po trzech rundach zaciętego pojedynku na punkty zwyciężył reprezentant Fight Gym Lublin Bartosz Gruz.
W drugim pojedynku gali w formule MMA Paweł Kiecana pokonał po ciosach w parterze Dawida Harasa .
W kolejnej walce, w półzawodowej formule MMA Shamhan Erzanukaev zmierzył się z Jakubem Kuczeńskim. Czeczen po wygranej pierwszej rundzie (10-9) pokonał trójkątnym duszeniem nogami Kuczeńskiego, który nie odklepał techniki kończącej i na chwilę utracił przytomność. Nie odbyło się bez interwencji medyka.
W następnym pojedynku w formule K-1 zmierzyli się amatorski mistrz świata Muay Thai Kamil Szczepaniak (8-8) i czeczeński zawodnik Yusuf Chulikov. Po trzech rundach jednogłośnie na punkty zwyciężył Szczepaniak.
W kolejnej walce, w zawodowej formule MMA w kategorii do 66kg Łukasz Kaśniewski pokonał po dobrej walce na punkty Kacpra Miąsko.
W formule K-1 w kategorii do 70kg dwukrotny amatorski mistrz Europy w K-1 Grzegorz Kołodziej pokonał na punkty Mateusza Olkiewicza.
Następnym pojedynkiem była dwurundowa walka MMA Pro pomiędzy Mikołajem Dziąborem a Marianem Strusem. Pojedynek ten zwyciężył jednogłośnie na punkty zawodnik z Częstochowy Mikołaj Dziąbor.
W kolejnej walce, tym razem w formule K-1 Radosław Kartasiński po dobrej pojedynku zremisował z Kamilem Kotkiewiczem.
W walce wieczoru o pas mistrzowski WLC w formule K-1, w kategorii lekkiej, rękawice skrzyżowali reprezentant Fight Gym Lublin Norbert Flis i zawodnik klub Quest Bogdanka Sebastian Kartasiński. Po ciężkim i emocjonującym pojedynku walkę jednogłośnie na punkty zwyciężył Sebastian Kartasiński. Tym samym pas mistrzowski wagi lekkiej trafił do Sebastiana Kartasińskiego.
W czerwcu odbędzie się kolejna gala WLC. Organizatorzy zaplanowali dwie walki mistrzowskie w formule MMA, o pasy wagi ciężkiej i wagi piórkowej.

Wynik gali WLC4 „Pride Time”
K-1: 77kg: Bartosz Guz vs Łukasz Pietrasik — jednogłośne zwycięstwo na punkty przez Bartosza Guza (29-27, 29-27, 29-27)

MMA Pro: 70kg: Paweł Kiecana vs Dawid Haras — wygrywa przez ciosy w parterze Paweł Kiecana – 1 runda, 0:30 sek

Semi Pro MMA: 61kg: Shamhan Erzanukaev vs Jakub Kuczeński – wygrana Shamhana Erzanukaeva przez duszenie trójkątne nogami – 2 runda, 2:15

K-1: 61kg: Kamil Szczepaniak vs Yusuf Chulikov – jednogłośne zwycięstwo na punkty Kamila Szczepaniaka ( 30-27, 30-27, 30-26).

MMA Pro: 66kg: Łukasz Kaśniewski vs Kacper Miąsko — jednogłośnie na punkty zwyciężył Łukasz Kaśniewski (30-28, 30-27, 30-27)

K-1: 70kg: Grzegorz Kołodziej vs Mateusz Olkiewicz — jednogłośnie zwyciężył na punkty Grzegorz Kołodziej (29-28, 29-28, 29-28)

MMA Pro: 84kg: Mikołaj Dziąbor vs Marian Strus – jednogłośnie po dwóch rundach na punkty zwyciężył Mikołaj Dziąbor (20-18, 20-18)

K-1: 70kg: Radosław Kartasiński vs Kamil Kotkiewicz – remis po trzech rundach

Walka o pas mistrzowski wagi lekkiej WLC w formule K-1, w limicie do 70kg

Sebastian Kartasiński vs Norbert Flis — jednogłośnie na punkty zwyciężył Sebastian Kartasiński (30-28, 29-27, 28-27)

Categories: KyodoKyokushin 0 like

Leave a Reply