ValeTuDoPromotion

Jesteśmy stowarzyszeniem sportowym – Europejskie Centrum Karate z siedzibą w Andrespolu ul.Rokicińska 146.
W ramach ECK prowadzone są zajęcia Karate Kyokushin (Karate, Ju-jitsu, boks, zapasy i MMA, realna obrona na ulicy).Należymy do organizacji International Budokai Union KyodoKyokushin.

Organizujemy ogólnopolskie i międzynarodowe zawody Karate Kyokushin ( Puchar Polski Kyokushin, Grand Prix Polski) i cykliczne imprezy sportowe z cyklu: WLC – Warriors of Life Championship, FWL, Vale Tudo Cup, Samurai League.

Karate Kyokushin, które trenujemy to połączenie najlepszych wszystkich systemów walki na świecie takich jak: karate Kyokushin, zapasy, ju-jitsu, boks, brazylijskie jiu jitsu.

Zawodnicy trenujący Karate w Andrespolu świecą triumfy na zawodach ogólnopolskich i międzynarodowych, na których zdobywają najwyższe trofea sportowe.
Naszym zasadniczym celem jest jest promocja sportowego trybu życia, nauka uniwersalnych wartości, takich jak szacunek, pokora, uprzejmość, które są kwintesencją Kyokushin i popularyzacja karate wśród dzieci, młodzieży i dorosłych, promowanie utalentowanych zawodników na arenie ogólnopolskiej i mieędzynarodowej.

Nasze imprezy cechuje najwyższej klasy profesjonalizm i bezpieczeństwo.