ValeTuDoPromotion

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w letnim obozie KyodoKyokushin, który odbędzie się w malowniczej Krynicy Morskiej! To wyjątkowa okazja, by pogłębić swoje umiejętności, spędzić niezapomniane chwile i w pełni cieszyć się atmosferą karate.

Aby uczestniczyć w naszym obozie, prosimy o dokonanie wpłaty w wysokości 500 złotych, którą należy przynieść do naszego Dojo w podpisanej kopercie – procedura, którą wszyscy znamy i stosujemy zawsze.
Należy pamiętać, że liczba miejsc jest ograniczona, ze względu na fakt, że tradycyjnie dołączają do nas dwa kluby z Warszawy. Dlatego nie zwlekaj z decyzją i zapisz się już teraz!
Podczas naszego obozu czekają na Ciebie niezapomniane doświadczenia. Codziennie przewidujemy aż trzy treningi, wycieczkę rowerową, relaks na plaży, kąpiele w morzu oraz wiele innych atrakcji. Ponadto, nie zabraknie egzaminów na pasy uczniowskie, obrzędowego chrztu Samuraja, ogniska oraz pysznego grilla.
Dodatkowym atutem naszego obozu są wyjątkowi instruktorzy, którzy będą z nami przez cały czas. Oprócz naszych Senseiów, dołączą do nas również Kancho Maciej Misiak, Sensei Arek Grzyb, Sensei Michał Jałowiecki, Sensei Hanna Grużewska oraz Sensei Małgorzata Ubowska.
Nie przegap tej wyjątkowej okazji na rozwój, relaks i integrację z pasjonatami karate! Dołącz do nas już teraz i spędź niezapomniane chwile w magicznej atmosferze obozu KyodoKyokushin!

Categories: KyodoKyokushin 0 like

Leave a Reply