ValeTuDoPromotion

Podczas gali Vale Tudo Cup w hotelu Trylogia w Zielonce zobaczymy pojedynek kontrowersyjnego zawodnika Dawida „Harnasia” Harasia, który zmierzy się w kolejnej zawodowej walce ze swoim największym wrogiem Grzegorzem Białasem. Co ma do powiedzenia przed walką, jakie ma nastawienie?

Dawid-Harnaś

Już 15 czerwca podczas gali Vale Tudo Cup 2 w Zielonce, stoczysz swój 11 zawodowy pojedynek z Grzegorzem Białasem. Co wiesz o swoim rywalu ?

– Tak, będzie to moja 11 walka w zawodowa w karierze. Co wiem o Białasie? Tyle, że gość dużo gada, hejtuje i pieprzy głupoty nie mające potwierdzenia w rzeczywistości. Kiedyś mnie obrażał i pewnie dalej to robi, dlatego nie odpuszczę mu i pokaże że grubo się myli. Białas nie przedstawia się dobrze w stójce, ani w parterze. Jest pionkiem stojącym na drodze mojej kariery.

Jakie są jego mocne i słabe strony?

– Białas nie ma mocnych stron. Jest słabym zawodnikiem, nie ma psychiki fightera, ma słabą stójkę i raczej nie jest zbyt silny.

Gdzie aktualnie trenujesz ?

– Trenuje obecnie w CF Kraków, a także boks pod okiem mojego przyjaciela j. . Handzlika Mam wielu wspaniałych, utytułowanych sparingpartnerów i trenerów w CF Kraków. A także ostatnimi czasy zaangażowałem się mocno w rozwój zespołu siatkarek z Salos Kraków. Dziewczyny są bardzo utalentowane i maja potencjał ich postawa dla mnie też jest ważna. Wzajemnie się uczymy od siebie, to jest piękne Mój obecny zespół jest wspaniały. Otaczam się wspaniałymi ludźmi. Cieszy mnie tez to ze miałem okazje trenować w TNT krotko bo krótko, ale był to owocny czas wyciągnąłem dużo z lekcji pani Renaty Naczaj, za co jestem jej wdzięczny. Bo jej wiedza jest potężna i bardzo praktyczna. Ten Harnaś którego do tej pory znaliśmy, już dawno niestety tym samym Harnasiem. Trenując w CF Kraków zmieniłem wiele rzeczy, jestem silniejszy i bardziej pewny siebie. Nie odpuszczam, to jest cecha z której jestem dumny. Bo może nie mam talentu, może nie mam zbyt dużych umiejętności, ale za to mam wielkie serce do walki i charakter którego wielu zawodników nie ma. Technikę i umiejętności na tyle wypracowałem, że publiczność na gali Vale Tudo Cup 2 będzie zadowolona. Wiele osób we mnie ostatnio uwierzyło, wiele życzliwych słów usłyszałem. To bardzo cieszy i buduje zawodnika. Najbardziej jestem wdzięczny za wiarę we mnie Kamilowi Bazelakowi, to dla mnie wiele znaczy. Te ostatnie 10 walk dużo mi uświadomiły i nauczyły. Zdobyłem wbrew pozorom duże doświadczenie, a obecne przygotowania są na tyle intensywne ze każda kolejna walka będzie tylko zwycięska, bo teraz Harnaś jest lepszy. Może zabrzmi to pysznie, ale mam w sobie teraz agresje i silę Urijaha Fabera oraz szybkości i upartości Frankiego edgara.

Podobno podczas gali, będzie premiera twojej piosenki na wejście. Czy mógłbyś coś więcej powiedzieć na ten temat?

– Tak, zgadza się. Do walki będę wchodził do utworu, który wykonał dla mnie mój przyjaciel „czarny”, jeden z krakowskich raperów. Bardzo mu dziękuje za to, bardzo mnie ten kawałkiem nakręca do walki. Dlaczego premiera? Ponieważ po raz pierwszy ten utwór będzie mi towarzyszył i zagrzewał do walki. Mam nadzieje, że publiczności zgromadzona na gali VTC 2 będzie się podobał.

Na koniec, chciałbym Cię zapytać, co byś powiedział swojemu rywalowi ?

– Co bym powiedział rywalowi ? ( śmiech ) Żeby przestał gadać głupoty na mój temat i obrażać, bo ja tego nie robię i go nie obrażam. A także to że nie będzie miał łatwo ze mnę, bo nie oddam tak łatwo tej walki. Może sobie myśleć, że zna moje słabe strony, ale niestety go rozczaruje. bo ich już nie ma. Więc niech się przygotuje, bo jeśli nie odrobi lekcji to będzie to jego egzekucja! Ja na VTC 2 idę na wojnę, poleje się dużo krwi ! Jestem na Białasa gotowy, teraz tylko relaks na treningach i gra w siatkę z dziewczynami z Salos Kraków. Białas, będzie krew!!

Categories: Bez kategorii 0 like

Leave a Reply