ValeTuDoPromotion

25 czerwca 2016 roku w hali GOSiR w Wiśniowej Górze odbył się Grand Prix Polski Furo Karate. W szranki stanęły kluby Furo Karate GLKS Andrespolia, Zanshin Łask, Furo Zamość, KSW Triumfator Łódź i Red Tiger Leszno.

Grand Prix Polski Furo karate w Wiśniowej Górze

Walki rozgrywane były w trzech formułach: grappling, Furo Fulls Ruls MMA i K-1. Pierwsze miejsca w grapplingu dzieci zajęli Dorian Błaszków, Adam Kominiak, Roksana Kłujsza, Wiktor Pietrzykowski, Milena Kępka. W grapplingu juniorów triumfowali Jakub Jabłoński i Arnold Jagiełło. Wśród seniorów na chwyty najlepszy był Krzysztof Kurek. W extrafigcie w wadze superciężkiej zwyciężył zawodnik Furo Andrespol Dominik Olczak. Wśród weteranów najlepszy był Radosław Kostrubiec. W formule MMA zaprezentował się Kamil Bazelak.
W esencji turnieju GRAND PRIX POLSKI zobaczyliśmy walki wielopłaszyznowe W walkach w formule Furo MMA Full ruls w kategorii juniorów zwyciężył Bartosz Musiński. Wśród seniorów w kategorii do 75kg na pierwszym miejscu znalazło się egzekwo dwóch zawodników: Paweł Kiecana i Jarosław Pokuciński. W kategorii średniej seniorów najlepszy był Janusz Przewoźny. W formule K-1 dominował Artur Skiba. Szczegółowe informacje, obszerna fotogaleria i wyniki już wkrótce!

Categories: Bez kategorii 0 like

Leave a Reply