ValeTuDoPromotion

Sekcja Furo Karate GLKS Andrespolia jest prawdziwą kuźnią talentów. Trenujące tutaj dzieci czynią coraz większe postępy,czego wyrazem są medale i puchary na Ogólnopolskich Turniejach Karate, czy na ostatnim Międzynarodowym Pucharze Polski.

2.Międzynarodowy Puchar Polski Furo Karate 2016 Wiśniowa Góra (2)

W kategorii piórkowej do 17 kg dzieci dominuje dwójka maluchów Janek Biały i Zuzanna Wałoszek. Obydwoje zajęli pierwsze miejsca na PP w Wiśniowej Górze. W kategorii średniej dzieci prym wiedzie dysponujący świetną techniką Adam Kominiak, który triumfował na ostatnich zawodach. Duże postępy poczynił Szymon Piera i Kajetan Bińczak. Nieźle radzi sobie także Maciej Szymborski.
W kolejnej kategorii półciężkiej świetnymi umiejętnościami, jednymi z najlepszych w sekcji popisuje się Wiktor Klein, który na Pucharze Polski był drugi. Wyśmienicie idzie również Oskarowi Nowakowskiemu i Roksanie Kłujszy, którzy w swojej grupie na turnieju zajęli egzekwo pierwsze miejsca. Bardzo dobrze w walkach sparingowych i turniejowych sprawuje się Bartosz Chodak. W kategorii dziewczynek do lat 11 najlepsza jest Zuzanna Bińczak. Na drugim miejscu plasuje była adeptka judo Milena Kępka. W kategorii chłopców do lat 10 wyróżniają się dobry zapaśniczo Marcel Górski i robiący duże postępy Rafał Muchiewicz. Całkiem nieźle rywalizacja z innymi dziećmi idzie także debiutantowi Szymonowi Konikowi.
W kategorii juniorów młodszych dominuje Jakub Jabłoński, który zajął na Pucharze Polski pierwsze miejsce. Drugi po nim jest Marcin Lalek, który na ostatnich zawodach znalazł się na trzecim miejscu. Na treningach wyróżnia się debiutant Jakub Mielcarz i Rafał Muchiewicz, który trenuje ze starszą grupą.
W kategorii juniorów starszych wyróżnia się Arnold Jagiełło (II miejsce na Pucharze Polski) i Piotr Turek. Dobrze radzą sobie również Jakub Wałoszek(III miejsce na Pucharze Polski), Bartosz Turek (II miejsce na Pucharze Polski) i Jurek Kubiak.
Wśród seniorów najlepszy technicznie w parterze jest Przemysław Lenartowicz. Najbardziej skuteczną kontrolę walki prezentuje zaś Przemysław Kubiak. W rzutach i walce o uchwyt dominuje Dominik Olczak. Dobrze w formule grapplingowej i uderzanej radzi sobie również debiutant na ostatnich zawodach – Mateusz Olek. W wadze lekkiej (75kg) wyróżnia się Bartłomiej Musiński (III miejsce na Pucharze Polski). Wśród weteranów duże postępy robi trójboista i lekarz 52-letni Paweł Gładysz (II miejsce na Pucharze Polski). Najlepszym i najsilniejszym zawodnikiem w kategorii superciężkiej w sekcji FK -GLKS Anrespolia jest zaś Mistrz Polski Furo Karate w wadze ciężkiej Mateusz Bazelak.Dobrze radzi sobie również w kategorii ciężkiej Maciej Stępczyński.
W klubie Furo Karate GLKS Andrespolia sto procent trenujących osób to zawodnicy.

Categories: Bez kategorii 0 like

Leave a Reply