ValeTuDoPromotion

Rok 2019 był to intensywny okres startów dla nas. Na turniejach ogólnopolskich i międzynarodowych zdobyliśmy 36 złotych medali, 54 srebrne medale i 34 brązowe medale.
W zawodowych gala MMA i Pro Karate zdobyliśmy 2 pasy mistrzowskie, 8 złotych medali i 9 srebrnych. Zorganizowaliśmy trzy zawodowe gale MMA, w tym pierwszą Pro Karate, a także dwa turnieje Karate Kyokushin.
Rozpoczęliśmy współpracę z International Budokai Union KyodoKyokushin, a nasz Sensei Kamil Bazelak został Branch Chiefem KyodoKyokushin odpowiedzialnym za promocję MMA i Ju-Jitsu. Na naszych galach i turniejach byli obecni legendarny zawodnik UFC i Mistrz Świata w Karate i Savate, prezydent International Budokai kancho Gerard Gordeau i prezydent International Budokai Union KyodoKyokushin kancho Maciej Misiak.

Oficjalne Mistrzostwo Europy Karate Kyokushin w Hadze w Holandii wywalczył nasz zawodnik Jan Biały. Zdobyliśmy dwa mistrzowskie pasy Pro Karate ( Grzegorz Wiśnik i Przemysław Kubiak), a także osiągneliśmy wiele sukcesów na zawodowych galach MMA, K-1 i Pro Karate.
Startowaliśmy między innymi: na gali WLC6 „Judgement Day” w Mniowie, w Mistrzostwach Europy Karate Kyokushin w Hadze, w Polish Kyokushin Grand Prix 2, w POLISH PRO KARATE CHAMPIONSHIP, w Ogólnopolski Turniej Oyama KARATE o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego, w Międzynarodowym Turnieju KyodoKyokushin w Siedlcach, w Gali Fight Night K-1 Rules w Siedlcach, w gali WLC7″ Bad Blood” i w Mistrzostwach Polski Kyokushin 2019.

Klasyfikacja generalna (liczba zwycięstw) w turniejach amatorskich Kyokushin ( walki w Kyokushin, MMA, K-1 i Grappling):
36 złotych medali, 54 srebrne medale i 34 brązowe medale.