ValeTuDoPromotion

O godzinie 20:00 rozpocznie się wieczorna gala zawodowa w formule K-1 i MMA podczas, której odbędzie się swoista konfrontacja sztuk walki. W formułach zawodowych i półzawodowych wystąpią reprezentanci karate, judo, zapasów, kickboxingu i MMA.

W walce wieczoru zobaczymy pojedynek mistrzowski o pas UFR pomiędzy utalentowaną kickboxerką, mistrzynią Polski i pretendentką do pasa mistrzowskiego, podopieczną Piotra Bąkowskiego – Dominiką Rembelską, a utytułowaną zawodniczką karate Kyokushin, wielokrotną wicemistrzynią i mistrzynią Polski, mistrzynią Europy w karate Małgorzatą Ubowską.
W oktagonie na gali WLC pojawi się również doświadczony Wojciech Buliński (10-2), kroczący od zwycięstwa do zwycięstwa, mający w perspektywie kontrakt z największą federacją na świecie UFC. W pierwszym swoim pojedynku dla organizacji WLC zobaczymy doświadczonego mającego na koncie 19 zawodowych pojedynków Grzegorza Białasa. W formule MMA zadebiutuje również doskonale znany i medialny zawodnik Damian Laszuk, na co dzień walczący na zawodach karate Kyokushin i K-1, prowadzący na Youtube jeden z najbardziej znanych i popularnych kanałów dotyczących tematyki sportów walki. W swojej kolejnej zawodowej walce w formule MMA zaprezentuje się 42- letni weteran Kamil Bazelak, który walczył dla największych federacji europejskich BAMMA, KSW, UWC, FCC, Macto Championship czy King of The Kings. Zaplanowane są również pojedynki perspektywicznego mistrza Polski w grapplingu Marcina Pawłowskiego (3-1) i byłego amatorskiego mistrza świata, posiadacza czarnego pasa w karate Shotokan MMA Adriana Bobera. W oktagonie pojawi się również zwycięzca Pucharu Polski Karate Kyokushin Przemysław Lenartowicz, który stoczy swoją piątą walkę w formule MMA. W formule K-1 rękawice skrzyżuje zawodnik z Koluszek Sebastian Kartasiński, który zmierzy się z gruzińskim fighterem Sulkhanem Sakashvili. W walce o tytuł Międzynarodowego Mistrza Polski WLC w formule K-1 do walki wyjdzie zawodnik reprezentujący klub Quest Bogdanka Kamil Szczepaniak. Do formuły MMA powróci po niemal rocznej przerwie Dawid Haras, który zmierzy się z Piotrem Strusem z Zamościa.

Fightcard gali:
Main Event
O pas mistrzowski UFR: 60kg:
Dominika Rembelska vs Małgorzata Ubowska
MMA
77 kg: Marcin Pawłowski vs Grzegorz Białas
93kg: Maciej Kozyr vs Damian Laszuk
120kg: Wojciech Buliński vs Davido Jones
77 kg: Adrian Bober vs Benjamin Sobowicz
105kg: Mateusz Gniewek vs Oskar Mazur
77 kg: Marian Strus vs Dawid Haras
84 kg: Borys Siłakowski vs Przemysław Lenartowicz
70kg: Paweł Kiecana vs Kacper Miąsko
105kg: Kamil Bazelak vs Carlos Williams
K-1
105kg: Mateusz Bizacki vs TBA
67kg: Sebastian Kartasiński vs Sulkhan Sakashvili
60 kg: Kamil Szczepaniak vs TBA
70 kg: Michał Simiński vs Radosław Kartasiński
77 kg: Paweł Fila vs Adam Kowalczyk

Bilety dostępne będą tylko w dniu gali, jednak liczba miejsc z uwagi na wielkość hali jest ograniczona. Cena normalnego biletu to 30 zł. Bilet VIP z cateringiem – 250 zł netto. Jest możliwość również wcześniejszej rezerwacji miejsc. W tym celu należy dokonać przelewu na wskazany numer konta 41 8781 0006 0011 1432 3000 0010, a w tytule przelewu podać imiona i nazwiska nabywców biletów. Bilety takie będą do odbioru po weryfikacji tożsamości (dowód osobisty) w dniu imprezy.

Categories: KyodoKyokushin 0 like

Leave a Reply