ValeTuDoPromotion

Ósma edycja gali WLC8 New Bloody Game przeszła do historii. W dniu 8 maja 2021 roku do hali Gosir w Wiśniowej Górze przy ul Tuszyńskiej 113 zjechali się zawodnicy sportów walki z całej Polski. Gala Warriors of Life Championship odbyła się bez udziału publiczności, zgodnie z obecnymi wytycznymi, jakie ujęte są w rozporządzeniu dotyczącym epidemii Covid19.
Walki w oktagonie sędziowali Kancho Maciej Misiak i Robert Niewczas. Sędziami punktowymi byli Przemysław Kubiak, Grzegorz Wiśnik i Małgorzata Ubowska.

W projekt organizacji zawodowej gali WLC 8 i turnieju Polish KyodoKyokushin zaangażowana była sekretarz gminy Andrespol Ś.P Pani Elżbieta Ciesielska, która niestety przedwcześnie zmarła z powodu Covid19.
W walce wieczoru w formule Pro Karate zmierzyli się Grzegorz Chałubiński i Karol Goliński. Była to walka w obronie pasa mistrzowskiego Pro Karate WLC, w którego posiadaniu był Grzegorz Chałubiński i jednocześnie walka o tytuł Mistrza Polski Pro Karate KyodoKyokushin. Pojedynek miał trwać pięć rund po dwie minuty, ale po drugiej rundzie zaciętego pojedynku Karol Goliński doznał złamania ręki i nie był w stanie kontynuować walki. Grzegorz Chałubiński tym samym obronił pas mistrzowski i zdobył tytuł Mistrza Polski Pro Karate KyodoKyokushin weteranów.
W kolejnym pojedynku w zawodowej formule MMA Dominik Dankowski (2-2) pokonał jednogłośnie na punkty Sławomira Sałka (2-1).
Dobry pokaz zawodowego karate dali Łukasz Kaśniewski i Yevhen Probyiholova, którzy stoczyli zacięty bój na pełnym dystansie.
W formule MMA semi pro Maciej Romankiewicz zremisował z Janem Kuczmają po dogrywce.
Dużo serca w oktagonie zostawili weterani bijący się w zawodowej formule K-1. Arkadiusz Grzyb po ringowej wojnie przegrał niejednogłośną decyzją z Grzegorzem Zacharą.

Wyniki walk gali WCL8:
Walka wieczoru w obronie pasa mistrzowskiego Pro Karate WLC:

Grzegorz Chałubiński pokonał Karola Golińskiego przez poddanie (kontuzja złamanie ręki) w drugiej rundzie

Karta główna:
MMA: Dominik Dankowski pokonał jednogłośnie na punkty Sławomira Sałka -3 x 5minuty ( 30-27, 30-27, 30-27)
Pro Karate: Yevhen Probyiholova pokonał Łukasza Kaśniewskiego przez jednogłośną decyzję (30-27, 29-27, 29-27)
MMA: Dominik Kurkiewicz pokonał Damian Lorentowicza przez niejednogłośną decyzję ( 27-27, 27-27, 29-27)
MMA: Jan Kuczmaja zremisował z Maciejem Romankiewiczem po rundzie dogrywkowej (28-28, 29-27, 27-29)
K-1: Grzegorza Zachara pokonał niejednogłośnie na punkty Arkadiusza Grzyba (28-29, 29-28, 29-28)
K1: Kamil Andruszkiewicz pokonał jednogłośnie na punkty Bartłomieja Kłysza (30-24, 30-26, 30-24)

Categories: KyodoKyokushin 0 like

Leave a Reply