ValeTuDoPromotion

Z przyjemnością zapraszamy Państwa na prestiżowe zawody karate – Samurai KyodoKyokushin Mazda Cup, które odbędą się na hali sportowej w Wiśniowej Gorze przy 𝙪𝙡𝙞𝙘𝙮 𝙏𝙪𝙨𝙯𝙮𝙣𝙨𝙠𝙚𝙟 𝟭𝟭𝟯 𝙤 𝙜𝙤𝙙𝙯𝙞𝙣𝙞𝙚 𝟭𝟬:𝟬𝟬.
 
𝙂ł𝙤𝙬𝙣𝙮 𝙎𝙥𝙤𝙣𝙨𝙤𝙧: 𝙈𝙖𝙯𝙙𝙖 𝙈𝙖𝙩𝙨𝙪𝙤𝙠𝙖 𝙈𝙤𝙩𝙤𝙧 𝙇𝙤𝙙𝙯 – 𝘼𝙪𝙩𝙤𝙧𝙮𝙯𝙤𝙬𝙖𝙣𝙮 𝙨𝙖𝙡𝙤𝙣 𝙞 𝙨𝙚𝙧𝙬𝙞𝙨 𝙈𝙖𝙯𝙙𝙖
Dumnie ogłaszamy, że głównym sponsorem tego wyjątkowego wydarzenia jest Mazda Matsuoka Motor Łódź, renomowany salon i serwis Mazda, zlokalizowany przy ulicy 3 Maja 1/3. To partnerskie wsparcie jest wyrazem wspólnych wartości, jakie łączą nasze przedsiębiorstwo z ideami zawodów karate.
𝙒𝙨𝙥𝙤𝙡𝙣𝙚 𝘾𝙚𝙡𝙚 𝙞 𝘿𝙖𝙯𝙚𝙣𝙞𝙚 𝙙𝙤 𝘿𝙤𝙨𝙠𝙤𝙣𝙖𝙡𝙤𝙨𝙘𝙞
Mazda Matsuoka Motor Łódź oraz zawody Samurai KyodoKyokushin Mazda Cup podzielają wspólne cele. Podobnie jak w karate, gdzie dążenie do doskonałości jest fundamentalną zasadą, Mazda kieruje się pasją do tworzenia doskonałych pojazdów. Zarówno karatecy, jak i inżynierowie pracują z determinacją, by osiągnąć najwyższą jakość i doskonałość w swoich dziedzinach.
𝙅𝙖𝙥𝙤𝙣𝙨𝙠𝙞𝙚 𝙏𝙧𝙖𝙙𝙮𝙘𝙟𝙚 𝙞 𝘿𝙪𝙢𝙖 𝙬 𝘿𝙤𝙨𝙠𝙤𝙣𝙖𝙡𝙤𝙨𝙘𝙞
Karate, jako sztuka walki rodem z Japonii, łączy się z japońskimi tradycjami, które kultywujemy w każdym miejscu by móc je zaprezentować w trakcie turnieju. Podobnie jak Mazda, która przenosi japońską precyzję i tradycję motoryzacyjną na nowe, innowacyjne poziomy, wspólnie z dumą prezentujemy państwu tę wyjątkową imprezę.
𝙋𝙧𝙖𝙘𝙤𝙬𝙞𝙩𝙤𝙨𝙘 𝙞 𝘾𝙞𝙚𝙯𝙠𝙖 𝙋𝙧𝙖𝙘𝙖
Podczas gdy zawodnicy karate w trakcie ciężkich treningów doskonalą swoje umiejętności, tak samo pracownicy Mazdy Matsuoka Motor Łódź zaangażowani są w ciężką pracę nad tworzeniem niezwykłych samochodów. To zaangażowanie w pracę i dążenie do perfekcji łączą obie strony, tworząc wyjątkową atmosferę zacieśniającą więzi współpracy.
Wszystkich miłośników karate, pasjonatów motoryzacji oraz tych, którzy cenią doskonałość i pracowitość, serdecznie zapraszamy na Zawody Karate Samurai KyodoKyokushin Mazda Cup. Bądźcie świadkami nie tylko rywalizacji na macie, ale także doskonałego partnerstwa między tradycją, mocą, a pasją do osiągania celów.
Do zobaczenia o 𝟭𝟬:𝟬𝟬 𝙬 𝙒𝙞𝙨𝙣𝙞𝙤𝙬𝙚𝙟 𝙂𝙤𝙧𝙯𝙚. Niech ta wyjątkowa chwila stanie się inspiracją dla wszystkich, którzy dążą do doskonałości i czerpią radość z intensywnej rywalizacji.
Categories: KyodoKyokushin 0 like

Leave a Reply